تاریخ انتشار: ۱۷:۳۲:۳۰, ۳۰ دی ۱۳۹۴
صفحه استان ها » اصفهان
نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و چادگان:

رمز موفقیت برجام، توجه به تذکرات رهبر است

مسئله مهم در مورد برجام، لزوم توجه به همان تذکرات و خط راهی است که مقام معظم رهبری بارها به آن اشاره کرده اند.
محمدعلی اسفنانی نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و چادگان و عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی اعتدال در مورد برجام، گفت:  برجام از فرصت های خوب کشور است که پس از سال ها کش و قوس و تلاش مسئولین و مقاومت ملت بزرگ ایران به دست آمده است،  لذا امیداوریم که اوضاع کشور روز به روز بهتر شده و به سمت رونق اقتصادی پیش برویم.

وی افزود: مسئله مهم در مورد برجام، لزوم توجه به همان تذکرات و خط راهی است که مقام معظم رهبری بارها به آن اشاره کرده اند. 

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تاکید کرد: دشمن در بسیاری از موارد کارشکنی کرده است، لذا اعتماد کامل می تواند هزینه ساز باشد، از همین رو باید تمامی اقدامات را متقابل انجام دهیم و در مسیر مشخص شده به راه خود ادامه دهیم. تخلفاتی را از طرف مقابل مشاهده کرده ایم اما باید به صورت موردی بررسی کنیم. این موارد حاکی از این است که باید در مسیر اجرای برجام، خیلی دقیق عمل کنیم.

اسفنانی تصریح کرد: در خصوص تحریم های جدیدی که مطرح است، باید هوشیاری به خرج داد و این موضوع بررسی شود که اگر تحریم هایی که دولتمردان آمریکایی از آن نام می برند، عملیاتی شود، باید در قبال آن چه اقداماتی را انجام دهیم. هر زمان که تحریمی وضع شد باید تصمیم بگیریم که در برابر آن چه اقداماتی را می بایست عملیاتی کنیم.